FoodDetective test

 
 

Food Detective™ je test potravinovej intolerancie, pri ktorom si sami v pohodlí domova získate malú vzorku krvi, zašlete ju na analýzu a výsledky obdržíte na Váš email. V cene je odberná sada  + vykonanie testu.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena 119 €
Ušetríte 10,10 € (–8 %)
108,90 € / ks    
Kategória Diagnostika - Testy
 
Food Detective™ je test potravinovej intolerancie, pri ktorom si sami v pohodlí domova získate malú vzorku krvi, zašlete ju na analýzu a výsledky obdržíte na Váš email. V cene je odberná sada  + vykonanie testu.
 
Food Detective – Test potravinovej intolerancie. Skúma až 59 potravín.
 
Nepotrebujete ísť k lekárovi, ani čakať týždne na výsledky z testovacích laboratórií. Použitie Food Detective™ je veľmi jednoduché. Priložené Inštrukcie krok za krokom vás týmto procesom ľahko prevedú.
Všetko potrebné k získaniu vzorky nájdete ako súčasť balenia odberného setu pre Food Detective™.
 
Zbavte sa symptómov potravinovej intolerancie a žite plnohodnotný život.
 
Ide o profesionálnu službu (nie plne samodiagnostický test), pri ktorej dostanete odbernú sadu pre získanie a zaslanie vzorky na test potravinovej intolerancie. 
 
S Food Detective ™ dostanete výsledky na Váš e-mail do 3 pracovných dní (od prijatia vzorky).
 
UPOZORNENIE !   Produkt je odberová súprava. Vzorka sa spracováva laboratórne. Pre spracovanie je nevyhnutné podpísať informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov na dobu nevyhnutnú pre relevantné vykonanie testu. Informovaný súhlas je priložený v balení.
 
 Súbory na stiahnutie:
Potravinovou intoleranciou trpí väčšina populácie, pričom to vôbec netuší.  Tráviace ťažkosti, hnačka, zápcha, priberanie, nafukovanie, únava, opuchy tváre a končatín, akné, ekzémy, migrény, poruchy straty pozornosti, poruchy spánku, hyperaktivita, ale i depresie.  Čo z toho trápi Vás? Myslíte si, že tabletky na upokojenie Váš problém vyriešia? Starosti môžete vyriešiť aj jednoduchšie ako zaťažovaním žalúdka farmaceutickými výrobkami.
Trpíte na astmu, fibromyalgiu, bronchitídu, artritídu, gastritídu? Aj za týmito diagnózami je alebo môže byť konzumované jedlo? S Food Detective™ úplne ľahko zistíte, ktorá potravina škodí Vám. Ak sa budete riadiť odporúčaniami po výsledku testu, bude Vám už v priebehu prvých dní  lepšie.
Ľudia postihnutí potravinovou intoleranciou (neznášanlivosťou) sa sťažujú na únavu, malátnosť a všeobecne – na nezdravé pocity. Tieto symptómy pretrvávajú často aj niekoľko rokov. Postihnutí sa zvyčajne zhodujú v tom, že návštevou praktického lekára nevyriešili svoje problémy a v mnohých prípadoch symptómy radšej vypustili z hlavy a jednoducho si na ne rokmi zvykli.
 
Food Detective™ testuje Vaše reakcie na:  
Obilniny
pšenica, tvrdá pšenica, kukurica, ovos, ryža, raž, glutén (lepok)
Orechy & strukoviny
mandle, kešu, para orechy, vlašské orechy, arašídy, kakaové zrná, strukoviny (hrach, šošovica, fazuľa), sója
Mäso
hovädzie, kuracie, jahňacie, bravčové
Ryby
Riečne ryby (losos, pstruh), kôrovce (krevety, garnáty, kraby, homáre, mušle) Tuniak, ryby s bielym mäsom (treska, treska škvrnitá, platesa)
Zelenina
Brokolica, kapusta, mrkva, zeler, uhorka, pór, paprika (červená, zelená, žltá), zemiaky, paradajky
Ovocie
Jablká, čierne ríbezle, grepfruity, melóny (ananásový melón, vodný melón), olivy, pomaranče a citróny, jahody
Iné
Vajcia (celé), kravské mlieko, cesnak, zázvor, hríby, čaj, kvasnice

 


Spoločnosť Cambridge Nutritional Sciences Ltd (CNS) je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Omega Diagnostics Group PLC, ktorá je poskytovateľom diagnostických produktov pre použitie v nemocniciach, klinikách a laboratóriách vo viac ako 100 krajinách.

Spoločne s našou sesterskou spoločnosťou Genesis Diagnostics Ltd, CNS sa špecializuje na oblasť imunodiagnostiky s vývojom a výrobou súprav na diagnostiku autoimunitných a infekčných ochorení. Naša hlavná pozornosť je však zameraná na detekciu imunitných reakcií na potraviny, často označovaných ako potravinová intolerancia alebo potravinová citlivosť.

CNS propagoval aplikáciu technológie založenej na enzýmovej imunosorbentnej skúške (ELISA) na testovanie intolerancie na potraviny a pomocou tejto vedecky dokázanej techniky vyvinul nový test založený na makrogradách Food Detective ™ a panel testov založených na mikroskopii Foodprint® , Sme medzi poprednými výrobcami týchto inovatívnych a vedúcich diagnostických testov v Spojenom kráľovstve, identifikujúcimi konkrétne potraviny, ktoré spôsobujú produkciu protilátok proti IgG, ktoré súvisia s množstvom chronických stavov vrátane ekzému, migrény, astmy, depresie a artritídy.

S hlavnou kompetenciou v oblasti technológií založených na poliach pre laboratórne trhy a trhy Point of Care (POC), CNS a Genesis si vďaka svojim viac ako 20-ročným skúsenostiam v oblasti in-vitro diagnostiky (IVD) vybudovali povesť kvality, inovácií a dodávok , Cieľom je poskytnúť zákazníkom, či už zdravotníckym odborníkom alebo širokej verejnosti, širokú škálu vysoko kvalitných testov označených značkou CE spolu s vynikajúcimi štandardmi služieb a technickej podpory.

Základňa je v Littleport, v Cambridgeshire, je účelovo vybudovaná a ubytuje laboratóriá, ktoré sú vybavené špičkovým vybavením. Náš systém riadenia kvality je certifikovaný podľa ISO 9001: 2008 a ISO 13485: 2003. CNS je tiež členom British In Vitro Diagnostics Association (BIVDA).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.