Matrac z ovčej vlny 6cm

 
 

Matrac z ovčej vlny, hrúbka 6 cm

od 134 € / ks
Značka Ovčí věci
Kategória ostatné
Zvoľte variant
balenie: 90x200cm 10 dní 134 € / ks
   
balenie: 140x200cm 10 dní 155 € / ks
   
balenie: 160x200cm 10 dní 163 € / ks
   
balenie: 180x200cm 10 dní 169 € / ks
   
balenie: 200x200cm 10 dní 175 € / ks
   
 
Matrac z ovčieho rúna priaznivo ovplyvňuje spánok. Jadro matraca je tvorené tzv. Sendvičom, ktorý tvorí molitanová pena s tvarovou pamäťou. Je potiahnutá 100% ovčou vlnou MERINO. Matrac má zospodu gumové úchytky pre ľahké uchytenie a hrúbku 6cm.
V posteli strávite tretinu svojho života a ovčie rúno pôsobí ako optimálny tepelný izolant voči vonkajšiemu prostrediu. Druhou jeho vlastností je hydro-regulačné schopnosť, kedy výrobok dobre absorbuje vlhkosť produkovanú povrchom ľudského tela a odvádza ju do okolitého prostredia.
Matrac z ovčieho rúna priaznivo ovplyvňuje spánok. Jadro matraca je tvorené tzv. Sendvičom, ktorý tvorí molitanová pena s tvarovou pamäťou. Je potiahnutá 100% ovčou vlnou MERINO. Matrac má zospodu gumové úchytky pre ľahké uchytenie a hrúbku 6cm. V posteli strávite tretinu svojho života a ovčie rúno pôsobí ako optimálny tepelný izolant voči vonkajšiemu prostrediu. Druhou jeho vlastností je hydro-regulačné schopnosť, kedy výrobok dobre absorbuje vlhkosť produkovanú povrchom ľudského tela a odvádza ju do okolitého prostredia.
Výsledný efekt ovčieho rúna je tzv.,, SUCHÉ TEPLO ", zabraňuje prehriatiu a následnému podchladenie organizmu, astmy, reumatizmu a alergiám.
Tieto výrobky sú odporúčané lekármi a tiež rehabilitačnými pracovníkmi. Všetky výrobky z ovčieho rúna sú vyrábané s maximálnym dôrazom na kvalitu a sú pravidelne testované.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: