Višňová 100% šťava 500ml

 
Akcia Zväčšiť
 

Višňová 100% šťava bez cukru a chémie - prírodná čistička.

Dostupnosť Skladom
9,95 € / ks    
Značka EkoMedica SK
Kategória šťavy - extrakty
 
Višňová 100% šťava bez cukru a chémie. Višňa 100% šťava je získavaná z plodov višne najmodernejším spôsobom výroby. Táto šťava je doplnená extraktom z nutrične vysoko hodnotných plodov camu-camu. Produkt je stabilizovaný len pasterizáciou, neobsahuje chemické konzervanty. Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov
Odporúčané dávkovanie : 25 ml 2x denne - 30 minút pred jedlom.
Skladovanie : Po otvorení skladujte v pôvodnom obale v chladničke. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia. Chráňte pred svetlom.
Chuť, farba a konzistencia produktu sa môže líšiť od výrobnej šarže.
Výrobca : Ekomedica SK
 
Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.   

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.
 
Všeobecné informácie o Višni
 
zdroj : http://www.magazin-zivotny-styl.com
 
Višne účinne detoxikujú, výborne čistia krv a skvelo alkalizujú. Pozrite sa, ako višne pomáhajú organizmu! Za kyslastou chuťou višní sa ukrýva množstvo cenných vlastností, objavte s nami, na čo všetko je dobré toto drobné ovocie!

 

Na podporu trávenia

Už aj malé množstvo višní môže prispieť k náprave trávenia. Sú výborným prírodným liekom na rôzne črevné ťažkosti, a za pomoci tohto ovocia a skôr zbavíte aj nepríjemných príznakov zápchy.

Na detoxikáciu

Višne majú výborný vplyv nielen na trávenie, ale aj na reguláciu množstva vody v organizme. Vďaka močopudným a detoxikačným účinkom višní, ich konzumácia môže vo veľkej miere prispieť k vylúčeniu prebytočnej vody a nahromadených toxínov z organizmu, tiež môže zabrániť vzniku opuchov.

Na alkalizáciu

Višne sú jedným z najlepších alkalizujúcich ovocí leta. Nech Vás ich kyslá chuť nepomýli: sú výbornou pomocou, keď si Vaše telo vyžaduje alkalizáciu, pomáhajú napraviť acido – bázickú rovnováhu organizmu a môžu byť vynikajúcim doplnkom alkalizujúcej kúry.

Na čistenie krvi

Vďaka detoxikačným účinkom višní môžu byť nápomocné aj pri udržiavaní čistoty krvi. Toto drobné ovocie blahodarne ovplyvňuje stav ciev, podporuje prúdenie krvi a čistí krv.

Na posilnenie imunity

Na prechladnutie nikdy nie je správny čas, ale na dovolenke môže byť obzvlášť rušivé. Vysoký obsah vitamínov A a C a antibakteriálne účinky višní Vám môžu účinne pomôcť čím skôr prekonať prechladnutie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: