Zákaznícka podpora:bio3000@bio3000.eu

Brusnica extrakt 40ks

5,95 € / ks
Skladom

Vhodné pri problémoch s močovým ústrojenstvom.     

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok - prírodný produkt -  vo forme tabliet - Brusnica extrakt (Cranberry Extract) 100 mg (10:1 extrakt čo je 1000 mg)   

Spôsob použitia: 1 tableta denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti do 12 rokov.Neužívať na lačný žalúdok!

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie.Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Uchovávať v chlade a v suchu. Po otvorení vždy dobre uzavrieť.    

Výrobca / dovozca: Edenpharma  

Informácie uvedené nad čiarou sú zhodné s etiketou produktu


Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.  

Brusnica - všeobecné informácie.
Brusnice sa vyznačujú vysokým obsahom antioxidantov a tým majú pozitívny vplyv: pri spomalení starnutia, cukrovke, ateroskleróze, reume a onkologickom ochorení.
Americkí indiáni, už pred 300 rokmi, užívali brusnice nielen ako potravinu, ale aj na zmierňovanie bolestí a hojenie rán. Brusnice majú jedinečnú schopnosť preventívne pôsobiť proti infekciám a zápalom močových ciest.
Obsah proantokyanidínov (PAC) v brusniciach spôsobuje to, že sa baktérie nezachytávajú v organizme a sú vyplavované močom, čím sa zabraňuje zápalu močového mechúra a obličiek.
Mnoho žien aj mužov ( štatisticky 1 z 3 ľudí) v živote aspoň raz ochorel na zápal močového mechúra a mnohým ľuďom sa toto ochorenie pravidelne vracia. Obsah trieslovín v brusniciach dokáže zabrániť usadzovaniu baktérií vyvolávajúcich tieto ochorenia.
Brusnice sa vyznačujú vysokým obsahom antioxidantov, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv:
  • pri spomalení starnutia
  • cukrovke
  • ateroskleróze
  • reume
  • onkologickom ochorení
 
 
Brusnice: Červený zoštíhľujúci zázrak?
Červené plody nie sú také populárne ako napríklad jahody, ale ich zloženie je výnimočné. Sú zdrojom vitamínov a látok, ktoré pomáhajú k štíhlosti.
Brusnice sú bohatým zdrojom vitamínov C a E, minerálnych látok (K, Ca, Mn, Cu, Zn, Fe) a spolu s obsiahnutými polyfenolmi fungujú ako efektívny antioxidant. Obsahujú tiež kyselinu citrónovú, jablčnú, benzoovú a šťaveľovú. A čo vlastne tento bohatý zdroj znamená pre náš organizmus?
Predstavujeme vám najdôležitejšie užitočné látky tohto „energetického“ plodu.
Vitamín C
Rozprúdi premenu látok, podporuje spaľovanie tukov a produkciu hormónu noradrenalín, ktorý uľahčuje odbúravanie tukov.
Vitamín E
Je skutočný prameň mladosti. Udrží vás nielen mladé, ale aj vitálne. Chráni telo pred voľnými radikálmi, čím spomaľuje proces starnutia. Tým, že odbúrava tuk, stúpa vitalita, schopnosť koncentrovať sa a obranyschopnosť organizmu.
Draslík
Stopový prvok draslík vyplavuje nadbytočnú vodu z tkanív a stará sa o to, aby sa nafúknuté brucho čo najskôr dostalo do pôvodného stavu. Navyše podporuje činnosť čriev a aktivuje látkovú premenu a spaľovanie kalórií.
Železo
Ak telo nedostane dostatok kyslíka, nemôže rozpúšťať tuk. Aby telo mohlo kyslík z krvi čo najrýchlejšie získať, potrebuje na látkovú premenu stopový prvok železo. Mimochodom: telo prijme trojnásobné množstvo železa z brusníc, keď súčasne získava aj veľa vitamínu C. Preto sú brusnice skutočným požieračom tukov.
Balastné látky
Zastavujú hlad a zabraňujú tak útokom veľkého hladu. A okrem toho pomáhajú v procese trávenia.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: