Zákaznícka podpora:bio3000@bio3000.eu

VILCACORA 3000 FORTE CATS CLAW 200ks

Tip
24,50 € –12 %
VILCACORA 3000 FORTE CATS CLAW 200ks
24,50 € –12 % 21,55 € / ks
Skladom

Vilcacora 3000 Forte Cat´s Claw prispieva k normálnej funkcii imunity a k normálnemu stavu kĺbov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vilcacora podporuje prirodzenú obranyschopnosť, imunitný systém a prispieva k normálnemu stavu kĺbov.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: Vilcacora (Uncaria tomentosa cat´s claw) extrakt z vnútornej kôry a oddenok Řemdihák svazčitý (mačací pazúr) 10:1, plnidlo (maltodextrín), obal kapsule (želatína), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý)

Dávkovanie3 kapsule 1x denne. Zapiť dostatočným množstvom vody. V dennej dávke 3 kapsule: Vilcacora (Uncaria tomentosa cat´s claw) extrakt z vnútornej kôry a oddenok Řemdihák svazčitý (mačací pazúr)10:1 - 900 mg zodpovedá 9000 mg sušiny.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu.

 

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

 

Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.   


Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom

Účinky mačacieho pazúra na naše zdravie

V tradičnej medicíne v oblasti Južnej Ameriky sa už po stáročia využívajú zdravotnú benefity mačacieho pazúru. Na riešenie rôznych zdravotných ťažkostí sa využívajú hlavne korene a kôra z tejto liany, z ktorých sa pripravujú čaje, odvary i liečivé obklady.

Čo sa týka vedecky overených účinkov vilcacory, je ich hneď niekoľko. Jedným z najvýznamnejších je posilnenie nášho imunitného systému, ktorý je vďaka tomu schopný lepšie bojovať proti infekciám. Ako dôkaz týchto účinkov môže poslúžiť menšia štúdia. Zúčastnilo sa jej 27 mužov, ktorí denne konzumovali 700 mg extraktu z mačacieho pazúra. Po dvoch mesiacoch užívania sa ukázalo, že sa u nich zvýšil počet bielych krviniek, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri boji s infekciami. Navyše, mačací pazúr má tiež protizápalové účinky, a tak je jeho efekt v boji s infekciami ešte silnejší.

Ďalším vedecky preukázaným účinkom vilcacory je zmierňovanie príznakov reumatoidnej artritídy. Toto autoimunitné ochorenie spôsobuje opuchy kĺbov, ich bolesti a pocit nepríjemného tepla v kĺboch. Štúdia na 40 ľuďoch trpiacich týmto ochorením preukázala, že užívanie výťažku z mačacieho pazúru spolu s bežnou liečbou reumy, pomohlo znížiť bolesti kĺbov až o 29 percent v porovnaní s kontrolnou skupinou.

Zmierňovanie príznakov osteoartritídy pri užívaní extraktu z mačacieho pazúru preukázala štúdia na 45 ľuďoch. Ukázalo sa, že užívanie 100 mg výťažku z mačacieho pazúru denne počas štyroch týždňov, malo za následok zníženie bolestí počas fyzickej aktivity. Navyše úplne bez vedľajších účinkov.

Pôsobenie mačacieho pazúru na zlepšenie obranyschopnosti, zmiernenie bolesti pri reume a osteoartritíde bolo vedecky preukázané. Mačaciemu pazúru sú však pripísané aj ďalšie účinky, pre ktoré ich po stáročia využíva tradičná medicína. Zatiaľ však neboli dokázané a je potrebné ich podrobnejšie preskúmať. Ide napríklad o:

  • pomoc pri nádorových ochoreniach
  • zmierňovanie infekcií dýchacích ciest
  • pomoc pri astme
  • zlepšovanie ťažkostí s krvným tlakom
  • pozitívny vplyv na liečbu srdcovo-cievnych ochorení
  • zmierňovanie bolestí žalúdočných vredov
  • zmierňovanie prejavov alergií
  • boj proti úzkosti
  • pomoc pri dne a iné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: