Zákaznícka podpora:bio3000@bio3000.eu

DebriEcaSan Alfa 115ml

5,90 € / ks
Skladom

Likviduje širokú škálu mikróbov. Pri dlhodobom použití nevzniká rezistencia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztok DebriEcaSan Alfa má neutrálne pH. Po aplikácii na ranu výrazne znižuje mikrobiálnu záťaž a vytvára vlhké prostredie v rane. Tým sa výrazne urýchli hojenie rany, odstráni sa zápach, zabráni tvorbe biofilmu.

Výhody použitia DebriEcaSan Alfa:

Je bezpečný - neobsahuje alkoholicke zložky, tým nedráždi pokožku je vhodný pre dospelých, deti, dojčatá a tehotné. Eliminuje zápach, znižuje opuch a bolesť rán. Použitím (ani pri dlhodobom používaní  nevznikajú žiadne alergie.  Likviduje širokú škálu mikróbov. Pri dlhodobom použití nevzniká rezistencia.  Nepoškodzuje zdravé tkanivové bunky. Je možné ho použiť súčasne s rôznymi obväzovými a krycími materiálmi a prípravkami ďalšieho ošetrenia a liečby.

Zloženie: 99.8% voda, 0.2% (kyselina chlorná, chlornan sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón)

Použite v prípade, že potrebujete očistiť, znížiť zápal alebo urýchliť hojenie:

akútnych rán - odreniny, rezné, tržné rany, pľuzgiere, popáleniny, zapareniny, ranky po bodnutí hmyzom chronických rán - vredy a diabetické vredy, hnisavé rany, dekubity, udržiavacia liečba chronickej parodontitídy zápalov na koži a na sliznici (aj pošvy) - akné, afty, opary, zápaly ďasien, zvukovodu bakteriálnych a plesňových infekcií, rán a zápalov v dutine nosovej a hrdla, v dutine ústnej, na genitáliách k účinnému ošetreniu okolia stómii, vstupných miest katétrov a drenov a ďalších poškodeniach kože - otlačenie spôsobené snímacou protézou, pooperačné rany a jazvy, zápaly zubného lôžka (po extrakcii zuba).

Výrobca/dovozca: EDENPharma s.r.o., Martin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: