Zákaznícka podpora:bio3000@bio3000.eu

Koenzým Q10 30mg

od 11,99 € až –17 %
koenzym web
od 11,99 € až –17 % od 9,95 € / ks

Zvoľte variant

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná vitamínom podobná látka, ktorá sa v tele podieľa na výrobe energie a vďaka silnému antioxidačnému účinku pôsobí ako „lapač“ alebo „zhášač“ voľných radikálov vo vnútri buniek.  

Detailné informácie

balenie: 72ks
Vypredané
11,99 €
9,95 € / ks
balenie: 144ks
Vypredané
19,99 €
17,95 € / ks

Podrobný popis

Výživový doplnok na povzbudenie organizmu

Koenzým Q10 doplnený o vitamín E rozpustený, v sójovom oleji, v mäkkých želatínových kapsliach pre zaručenie vysokej biologickej dostupnosti.

Bez koenzýmu Q10 to jednoducho nejde.

Koenzým Q10 je v tukoch rozpustná vitamínom podobná látka, ktorá sa v tele podieľa na výrobe energie a vďaka silnému antioxidačnému účinku pôsobí ako „lapač“ alebo „zhášač“ voľných radikálov vo vnútri buniek.  Spaľovanie živín, ich premena na energiu sa odohráva v mitochondriách a bez koenzýmu Q10, ktorý v tomto procese zohráva nenahraditeľnú úlohu pri prenášaní elektrónov,  by tieto malé "energetické továrne" nemohli fungovať. Každá aktivita bunky si vyžadujeenergiu, preto Q10 ovplyvňuje funkciu všetkých buniek ľudského organizmu a je pre zdravie tkanív a orgánov nevyhnutný. Najvyššia koncentrácia koenzýmu Q10 sa nachádza v orgánoch s najintenzívnejším metabolizmom, vysokou spotrebou energie v tele, ako srdce, pečeň, pľúca, obličky, imunitný systém a ďasná, práve preto sú tieto orgány najcitlivejšie na nedostatok Q10.

 

Aké má koenzým Q10 pre nás benefity?

Ľudský organizmus je schopný vytvárať koenzým Q10, ale jeho hladina v tkanivách a v sére s pribúdajúcim vekom klesá. Keďže sa dobre vstrebáva po perorálnom podaní (ústami) z časti môže byť doplnený. Z výsledkov vedeckých štúdií vyplýva, že koenzým Q10 môže mať pozitívne účinky na:

kardiovaskulárny systém,

imunitný systém,

psychickú a fyzickú výkonnosť ,

ale tiež podporuje udržanie zdravých a pevných ďasien.

 

Prečo je prípravok Koenzým Q10 30mg dobrá voľba?
Koenzým Q10 je výživový doplnok s obsahom 30mg koenzýmu Q10 doplnený o vitamín E (d-alfa-tokoferol) rozpustené v sójovom oleji v mäkkých želatínových kapsliach pre maximálnu biologickú využiteľnosť. Alfa-tokoferol je látka rozpustná v tukoch so silnými antioxidačnými vlastnosťami a pomáha tak chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

 

Odporúčané použitie:
2 krát denne 1 kapsulu zapiť primeraným množstvom tekutiny.
 

Výrobca / dovozca:
Benevit s.r.o.
N. Teslu 28 
Piešťany 921 01

Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: