DetoxiPan ZEO super detoxikácia 10ks

 
Tip Zväčšiť
 • 1 z 2
 

* Super detoxikačné náplasti s obsahom patentovaného zeolitu, turmalínu a Infuzoriovej hliny, ktorá má schopnosť viazať ťažké kovy. 

Dostupnosť Skladom
24,90 € / ks    
Značka Kenrico Ltd.
Webová stránka značky kenrivo.com
Kategória Detoxipan
 

* Super detoxikačné náplasti s obsahom patentovaného zeolitu, turmalínu a Infuzoriovej hliny, ktorá má schopnosť viazať ťažké kovy. 

Upravený zeolit - ZEO bol vynájdený Dr. Satom z Kenrico Ltd. v roku 2005. Pri testovaní Zeolitu v laboratórnych podmienkach sa preukázalo, že dokáže efektívne spomaliť oxidáciu ľudských buniek a tým by mohol mať aj pozitívny vplyv na spomalenia starnutia, prípadne javov, ktoré stárnutie doprevádzajú. Táto svetová Novinka - Super detoxikačné náplasti s obsahom patentovaného zeolitu, turmalínu a Infuzoriovej hliny májú vysokú účinnosť pri podpore detoxikovať organizmus od ťažkých kovov.

Patentovaný zeolit, ktorý náplasti obsahujú, otvára dvere k ešte účinnejšej detoxikácií organizmu od ťažkých kovov a k spomaleniu starnutia.

ZEO sa odporúča ako podpora pre tých, ktorí trpia otravou ťažkými kovmi, únavou, problémami v spojitosti so starnutím, prípadne majú tieto symptómy: bolesti hlavy, migréna, dvojité videnie, zlý krvný tlak, artritída, reuma, kožné problémy, alergie, stres, problémy s pamäťou, obdobie menopauzy, náladovosť, choroby pečene, obličiek, stav po absolvovaní chemoterapie. 

Aloe vera

0,44 g

8,8%

Arnika horská

0,43 g

8,6%

Bambusový ocot

0,40 g

8,0%

Dextrin

0,36 g

7,2%

Dokudami 

0,20 g

4,0%

Drevný ocot

0,60 g

12,0%

Ďumbier lekársky

0,43 g

8,6%

Infuzoriová hlina

1,00 g

20,0%

Patentovaný zeolit (ZEO)

1,00 g

20,0%

Prírodná vláknina

0,10 g

2,0%

Vitamín C

0,04 g

0,8%

SPOLU

5,00 g

100,0%

  Všetko o produkte DetoxiPan
  Návod na použitie
  Otázky a odpovede
  Testy
  Certifikáty
  Zloženie
  Ohlasy užívateľov
  Výroba

 

 

 

 

 

 

   

 

Ak ste onkologický pacient tak si určite prečítajte aj toto: Rakovina a liečba

Nezabúdajte, že aj s lekármi je to presne tak isto, ako s údržbármi, niektorí sú šikovní, ale niektorí sú lajdáci a fušeri. Je to Váš život, tak sa podľa toho zariaďte. 

 

Podobné produkty

 • HOT 10HOT
  DetoxiPan HOT WRX 10ks
  Skladom Značka: Kenrico Ltd.

  Jedine DetoxiPan HOT využiva Carbon-titánovú náplasť, ktorá dvojnásobne zvyšuje účinnosť detoxikačných vankúšikov. Klinické štúdie naznačujú, že pravidelné užívanie detoxipad HOT WRX znižuje vznik faktorov spojených s diabetes a slúži ako prevencia poškodenia pečene, obličiek a zároveň ....

  24,90 €
 • GOLD Tip 10GOLD
  ! DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 10ks
  Skladom Značka: Kenrico Ltd.

  Nová séria s väčším obsahom a 3 krát silnejším účinkom ako pôvodná. Detoxikačná náplasť s veľmi širokým účinkom. Taktiež je vhodná pre prvú detoxikačnú kúru. 

  25,90 €
 • BLUE 10BLUE
  DetoxiPan BLUE FX 10ks
  Skladom Značka: Kenrico Ltd.

  Najuniverzálnejšia náplasť, ktorá prinášu úľavu  v mnohých prípadoch - ideálna voľba pre prvú detoxikačnú kúru. Vhodná aj pre alergikov. Jediná náplasť, ktorá obsahuje až 81% vzácneho bambusového a drevného octu....

  24,95 €
 • AQUA Tip 10AQUA
  DetoxiPan AQUA COOL 10ks
  Skladom Značka: Kenrico Ltd.

  Detoxikačné náplasti AQUA COOL odstraňujú z tela ťažké kovy a tým detoxikujú organizmus podobne ako GOLD, ale s lahodným chladivým efektom, ktorý napomáha aj pri relaxácií. Ideálne pre unavené chodidla....

  25,30 €

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: