Zákaznícka podpora:bio3000@bio3000.eu

DetoxiPan ZEO super detoxikácia 10ks

Tip
Značka: Kenrico Ltd.
24,95 € / ks
Skladom

* Super detoxikačné náplasti s obsahom patentovaného zeolitu, turmalínu a Infuzoriovej hliny, ktorá má schopnosť viazať ťažké kovy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

* Super detoxikačné náplasti s obsahom patentovaného zeolitu, turmalínu a Infuzoriovej hliny, ktorá má schopnosť viazať ťažké kovy. 

Upravený zeolit - ZEO bol vynájdený Dr. Satom z Kenrico Ltd. v roku 2005. Pri testovaní Zeolitu v laboratórnych podmienkach sa preukázalo, že dokáže efektívne spomaliť oxidáciu ľudských buniek a tým by mohol mať aj pozitívny vplyv na spomalenia starnutia, prípadne javov, ktoré stárnutie doprevádzajú. Táto svetová Novinka - Super detoxikačné náplasti s obsahom patentovaného zeolitu, turmalínu a Infuzoriovej hliny májú vysokú účinnosť pri podpore detoxikovať organizmus od ťažkých kovov.

Patentovaný zeolit, ktorý náplasti obsahujú, otvára dvere k ešte účinnejšej detoxikácií organizmu od ťažkých kovov a k spomaleniu starnutia.

ZEO sa odporúča ako podpora pre tých, ktorí trpia otravou ťažkými kovmi, únavou, problémami v spojitosti so starnutím, prípadne majú tieto symptómy: bolesti hlavy, migréna, dvojité videnie, zlý krvný tlak, artritída, reuma, kožné problémy, alergie, stres, problémy s pamäťou, obdobie menopauzy, náladovosť, choroby pečene, obličiek, stav po absolvovaní chemoterapie. 

Aloe vera

0,44 g

8,8%

Arnika horská

0,43 g

8,6%

Bambusový ocot

0,40 g

8,0%

Dextrin

0,36 g

7,2%

Dokudami 

0,20 g

4,0%

Drevný ocot

0,60 g

12,0%

Ďumbier lekársky

0,43 g

8,6%

Infuzoriová hlina

1,00 g

20,0%

Patentovaný zeolit (ZEO)

1,00 g

20,0%

Prírodná vláknina

0,10 g

2,0%

Vitamín C

0,04 g

0,8%

SPOLU

5,00 g

100,0%

  Všetko o produkte DetoxiPan
  Návod na použitie
  Otázky a odpovede
  Testy
  Certifikáty
  Zloženie
  Ohlasy užívateľov
  Výroba

 

 

 

 

 

 

   

 

Ak ste onkologický pacient tak si určite prečítajte aj toto: Rakovina a liečba

Nezabúdajte, že aj s lekármi je to presne tak isto, ako s údržbármi, niektorí sú šikovní, ale niektorí sú lajdáci a fušeri. Je to Váš život, tak sa podľa toho zariaďte. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: