šťava z Maliny 100% 500ml

 
 

100% šťava z Maliny bez cukru a chémie, ktorá je výborná na podporu organizmu pri detoxikácií, čistení krvi, problémoch s obličkami a cukrom v krvi.

Dostupnosť Skladom
9,95 € / ks    
Značka EkoMedica SK
Kategória šťavy - extrakty
 
100% šťava z Maliny bez cukru a chémie, ktorá je výborná na podporu organizmu pri detoxikácií, čistení krvi, problémoch s obličkami a cukrom v krvi.
 
Zloženie: šťava z Maliny 100%. Kyselina ascorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované. 
Spôsob užívania: Výživový doplnok. Maximálna denná dávka 50ml. - Pred použitím riadne pretrepať. Po otvorení spotrebujte do 21 dní. Skladujte v chladničke. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pre použitím poradiť s lekárom. 
 
Balené v sklenenej fľaši.
Chuť, farba a konzistencia produktu sa može líšiť od výrobnej šarže.
 
Výrobca/dovozca:
ECOMEDICA, Slovensko
Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.  
 
Informácie uvedené nad čiarou sú zhodné s etiketou produktu.
Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.
 
Všeobecné informácie o Maline.
zdroj http://www.magazin-zivotny-styl.com
 
Maliny boli známe už v staroveku a neskôr sa stali obľúbenou liečivou rastlinou stredovekých kláštorných záhrad. Pozrite sa, na čo všetko je dobré toto veselé, farebné ovocie!
 
Čistia krv
Vďaka pravidelnej konzumácii malín, ktoré majú schopnosť čistiť krv, môžu prispieť k prevencii vzniku srdcovo – cievnych ochorení, alebo môžu pomôcť aj pri liečbe už vzniknutých ťažkostí.
 
Čistia obličky
Maliny môžu byť výbornou doplnkovou alternatívou pri prevencii a liečbe miernejších problémov s obličkami. Vďaka svojim schopnostiam čistiť krv a detoxikovať , maliny chránia, posilňujú a zachovávajú zdravie obličiek.
 
Posilňujú imunitu
Maliny sú výborným antioxidantom a posilňujú imunitný systém, preto pri prechladnutí, nádche sú vynikajúcim prírodným riešením na skrátenie doby liečenia. Vo veľkej miere obsahujú vitamín C, ale aj vitamíny A a B, tiež vápnik, draslík, horčík a ich zásoba železa je tiež dobrá.
Regulujú hladinu cukru v krvi
Pretože toto červené bobuľovité ovocie pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, po ich konzumácii Vás neprepadne túžba po jedle a nebudete sa musieť obávať ani vlčieho hladu.
 
Detoxikujú
Nízko kalorické maliny výborne detoxikujú, pretože okrem toho, že čistia krv a obličky, pomáhajú vyčistiť aj steny čriev. Maliny môžu byť účinným a chutným doplnkom letnej detoxikačnej kúry.
 
Posilňujú stenu maternice
V ľudovom liečiteľstve sú blahodarné účinky malín na tehotné ženy už dávno známe. Maliny vďaka svojmu vysokému obsahu stopových prvkov a vitamínov prospievajú nielen tehotným ženám, ale aj ich plodu, rovnako ako čaj uvarený z listov malín priaznivo vplýva na stenu maternice.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: