Zákaznícka podpora:bio3000@bio3000.eu

Chlorofyl tekutý sibírsky

od 18,95 € / ks

Zvoľte variant

Ideálna podpora pri prekyslenom organizme taktiež pre štítnu žľazu, črevá, pankreas. 

Detailné informácie

balenie: 200ml
Skladom
18,95 € / ks
balenie: 500ml
Skladom
29,50 € / ks

Podrobný popis

Vodný chlorofylín sodný získaný z ihličia (Picea abies Karst.) 1 polievková lyžica obsahuje 5 mg chlorofylín sodíka  Návod na použitie:  1-3 polievkové lyžice ráno na lačný žalúdok. Rozriediť v pohári vody alebo pridať do smoothie nápoja. Skladujte na suchom , temnom mieste.

Vyrába: JSC " Biol " , Lotyšsko

Dováža a distribuuje:  MEANDRA,s.r.o. , NITRA

Informácie uvedné nad čiarou sú zhodné s etiketou produktu


Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.

Chlorofyl - všeobecne dostupné informácie nesúvisiace s predávaným produktom

Chlorofyl - zelený pigment rastlín. Obsahuje vitamín K, ktorý je vynikajúcim prostriedkom pre zabraňovanie tvorbe kryštálov šťavelanu vápenatého v moči. Chlorofyl odstraňuje toxíny, a tiež pôsobí ako mierne diuretikum. Taktiež má deodoračné vlastnosti, najmä odstraňuje zápach z úst. Zlepšuje funkciu štítnej žľazy a pankreasu. Pomáha regulovať krvný tlak, posilňuje črevá a znižuje nervozitu. Chlorofyl a jeho deriváty vraj podľa výskumov majú antimutagénne a antikarcinogénne vlastnosti. 

Liečivé vlastnosti zelených rastlín sa dá vysvetliť obsahom veľkého množstva chlorofylu. Chlorofyl má protizápalové účinky, posilňuje imunitné funkcie organizmu, zrýchľuje fagocytózu. To zabraňuje rastu baktérií v rán, húb a baktérií v čreve. 
Chlorofyl pomáha vyčistiť krv, reguluje krvný tlak, posilňuje bunkové membrány, podporuje tvorbu spojivového tkaniva, ktorá pomáha pri hojení vredov, otvorených rán. Chlorofyl aktivuje enzýmy podieľajúce sa na syntéze vitamínov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: