Beta glukán aktiv 1,3/1,6D

 
Akcia Zväčšiť
 

Jeden z najsilnejších Betaglukánov na trhu. V jednej kapsule až 500mg - viac ako 2 násobok oproti konkurencii.

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte 7,10 € (–25 %)
od 12,95 € / ks
Značka Pharma Activ
Kategória onkologické problemy
Zvoľte variant
beta glukan 1 3 1 6 d 60 kapsli balenie: 60ks Skladom 14,95 € 12,95 € / ks
   
beta glukan 1 3 1 6 d 60 kapsli balenie: 120ks Skladom 27,90 € 20,80 € / ks
   
 
Silná a prirodzená imunita... Jeden z najsilnejších Betaglukánov na trhu. V jednej kapsule až 500mg - viac ako 2 násobok oproti konkurencii.

Zloženie: (v prepočíta na dennú dávku 2 kapsule): Aktívne látky: Beta glukán 1,3 / 1,6D 1000mg; Pomocné látky: maltodextrín (plnidlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatína (obal kapsule).
 
Dávkovanie:  2 kapsule denne pred jedlom, zapiť pohárom vody. 
 

Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.  


Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.

Pôvod Beta glukánu 1,3/1,6D – všeobecné informácie
Beta-glukán je polysacharid, ktorý sa vyskytuje v bunečných stenách mikroorganizmov druhu Saccharomyces Cerevisiae. Častice beta-glukánu vzhľadom na svoju stavbu ideálne vyhovujú receptorom umiestneným na makrofágoch, a preto sa tiež beta-glukán v súčasnej dobe používa ako podporný prostriedok pri liečbe ochorení spojených so znížením obranyschopnosti organizmu, vrátane nádorových ochorení. Beta glukán  D firmy Pharma Activ sa získava modernými technologickými metódami z mikroorganizmov Saccharoromyces Cerevisiae.
Vedecké výskumy potvrdili:
-látka Beta glukán – má stimulačný účinok na imunitný systém organizmu.

V alternatívnej medicíne používa:
 ako prostriedok podporujúci liečbu všetkých ochorení spojených so znížením imunity a to hlavne so zvláštnym dôrazom na nádorové ochorenia. Táto látka má silné stimulačné účinky na imunitný systém, nakoľko pôsobí na aktiváciu jeho základných buniek - makrofágov. 
Tieto bunky tvoria prvú obrannú líniu organizmu a ich úlohou je pohlcovanie a likvidácia nepriateľských mikroorganizmov a buniek identifikovaných ako cudzorodé častice a rakovinových buniek, ktoré sú degenerovanými vlastnými bunkami.
Makrofágy všetkých živých organizmov majú špecifický receptor (CR3) beta-glukánu. Podobne ako kľúčik v zapaľovaní uvádza auto do pohybu, tak beta-glukán prilieha na receptor a vďaka tomu dochádza k aktivácii makrofágu.
Vzhľadom na to, že makrofágy sú veľmi dôležitými bunkami vrodeného imunitného systému všetkých organizmov, presahuje účinok beta-glukánu hranice druhov a posilňuje ako ľudskú, tak i zvieraciu imunitu. Výsledkom plnej mobilizácie imunitného systému, ktorú spôsobuje beta-glukán, je silnejšia prirodzená odolnosť organizmu.
Mechanizmus aktivácie makrofágov beta-glukánom začína spojením beta-glukánu s receptormi na makrofágoch. Obrazne možno beta-glukán prirovnať k vysokoenergetickej výžive pre makrofágy - tieto bunky totiž pripútavajú beta-glukán a „požierajú" ho. Beta-glukán im dodáva silu k činnosti a spúšťa reťazovú reakciu v imunitnom systéme - dochádza ku zvýšeniu jeho aktivity a imunitný systém sa dostáva do stavu pohotovosti.
Stimulácia imunitného systému prostredníctvom aktivácie makrofágov je obzvlášť dôležitá v prípade infekčných chorôb a nádorových ochorení po ožarovaní alebo ukončení imunosupresívnej terapie (tlmenie imunitných reakcií, napr. po transplantácii orgánov), pri dlhodobom užívaní antibiotík a v ďalších situáciách, kedy dochádza k zaťažovaniu imunitného systému.
Medzi škodlivé činitele, ktoré oslabujú organizmus, patrí okrem iného: nevhodná strava, dlhodobá práca s počítačom, chemoterapia, stres, röntgenové žiarenie, užívanie antibiotík, nadmerná fyzická záťaž, UV žiarenie, časté cestovanie lietadlom, tiahle infekčné ochorenia (nachladnutie, chrípka).

Beta glukán pôsobí rýchlo - už po 72 hodinách dochádza k plnej mobilizácii imunitného systému.
Beta glukán 1,3/1,6 D - je prípravok so silným stimulačným účinkom na imunitný systém organizmu, ktorý efektívne podporuje onkologickú liečbu a zmierňuje vedľajšie príznaky chemoterapie a rádioterapie.

Prípravok Beta glukán 1,3/1,6 D je potravinový doplnok, ktorý je určený na dopĺňanie výživných zložiek chýbajúcich v bežnej diferencovanej strave. Kapsule Beta glukánu 1,3/1,6 D predstavujú prirodzený spôsob stimulácie a mobilizácie organizmu na boj proti ochoreniam.

Beta glukán 1,3/1,6 D je základom ochrany zdravia a života. Odporúča sa ako prostriedok podporujúci liečbu všetkých ochorení spojených so znížením imunity, so zvláštnym dôrazom na nádorové ochorenia. Tento prípravok má silné stimulačné účinky na imunitný systém, nakoľko pôsobí na aktiváciu jeho základných buniek - makrofágov. 
Beta glukán 1,3/1,6 D 
pôsobí rýchlo - už po 72 hodinách od začiatku užívania dochádza k plnej mobilizácii imunitného systému.


Pôvod Beta glukánu
Beta-1,3/1,6-glukán je polysacharid, ktorý sa vyskytuje v bunečných stenách mikroorganizmov druhu Saccharomyces Cerevisiae. Častice beta-1,3/1,6-glukánu vzhľadom na svoju stavbu ideálne vyhovujú receptorom umiestneným na makrofágoch, a preto sa tiež beta-1,3/1,6-glukán v súčasnej dobe používa ako podporný prostriedok pri liečbe ochorení spojených so znížením obranyschopnosti organizmu, vrátane nádorových ochorení. Beta glukán 1,3/1,6 D firmy Pharma Activ sa získava modernými technologickými metódami z mikroorganizmov Saccharoromyces Cerevisiae. Patentovaná metóda získavania prípravku umožňuje dosiahnutie vysokej koncentrácie (>85%) čistého beta-1,3/1,6-glukánu, ktorý je zbavený všetkých iných zložiek, ktoré môžu oslabiť jeho účinok (predovšetkým bielkovín a tukov).


Nie všetci výrobcovia a distribútori prípravkov s beta glukánom sa môžu pýšiť tak dokonalým výrobkom, a preto je v propagačných materiáloch iných výrobcov často opomenutá otázka čistoty daného prípravku.

Účinok

Beta glukán 1,3/1,6 D 
upravuje činnosť imunitného systému.


Beta glukán 1,3/1,6 D 
stimuluje predovšetkým základné bunky imunitného systému, ktoré sa nazývajú makrofágy. Tieto bunky tvoria prvú obrannú líniu organizmu a ich úlohou je pohlcovanie a likvidácia nepriateľských mikroorganizmov, buniek identifikovaných ako cudzorodé častice a rakovinových buniek, ktoré sú degenerovanými vlastnými bunkami.

Makrofágy všetkých živých organizmov majú špecifický receptor (CR3) beta-1,3/1,6-glukánu. Podobne ako kľúčik v zapaľovaní uvádza auto do pohybu, tak beta-1,3/1,6-glukán prilieha na receptor a vďaka tomu dochádza k aktivácii makrofágu.
Vzhľadom na to, že makrofágy sú veľmi dôležitými bunkami vrodeného imunitného systému všetkých organizmov, presahuje účinok beta-1,3/1,6-glukánu hranice druhov a posilňuje ako ľudskú, tak i zvieraciu imunitu. Výsledkom plnej mobilizácie imunitného systému, ktorú spôsobuje beta-1,3/1,6-glukán, je silnejšia prirodzená odolnosť organizmu.
Mechanizmus aktivácie makrofágov beta-1,3/1,6-glukánom začína spojením beta-1,3/1,6-glukánu s receptormi na makrofágoch. Obrazne možno beta-1,3/1,6-glukán prirovnať k vysokoenergetickej výžive pre makrofágy - tieto bunky totiž pripútavajú beta-1,3/1,6-glukán a „požierajú" ho. Beta-1,3/1,6-glukán im dodáva silu k činnosti a spúšťa reťazovú reakciu v imunitnom systéme - dochádza ku zvýšeniu jeho aktivity a imunitný systém sa dostáva do stavu pohotovosti.
Stimulácia imunitného systému prostredníctvom aktivácie makrofágov je obzvlášť dôležitá v prípade infekčných chorôb a nádorových ochorení po ožarovaní alebo ukončení imunosupresívnej terapie (tlmenie imunitných reakcií, napr. po transplantácii orgánov), pri dlhodobom užívaní antibiotík a v ďalších situáciách, kedy dochádza k zaťažovaniu imunitného systému.
Medzi škodlivé činitele, ktoré oslabujú organizmus, patrí okrem iného: nevhodná strava, dlhodobá práca s počítačom, chemoterapia, stres, röntgenové žiarenie, užívanie antibiotík, nadmerná fyzická záťaž, UV žiarenie, časté cestovanie lietadlom, tiahle infekčné ochorenia (nachladnutie, chrípka).

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať Ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivenie) na niektore z Latok Uvedené v zložení produktu. Nezabúdaj, že zdravý Spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadna fungovaním organizmu a dobro kondíciu.

Podobné produkty

 • Graviola Tip NP0001
  Graviola
  Skladom Značka: Pharma Activ s.r.o.
  Graviola (Annona muricata) je výživový doplnok určený k podpore vitality so všeobecne známymi pozitívnymi účinkami. 

  Pôvodne: 28,90 €
  Ušetríte: až 6,50 € (–22 %)

  od 22,40 €
 • befungin 100 ml Tip MEE03
  Befungin - Chaga tinktúra 100ml
  Skladom Značka: Ruský výrobok

  Befungin je koncentrovaný extrakt z ryšavca šikmého, ľudovo nazývaného čaga, lat. Innonotus Obliquus. Čaga rastie hlavne na brezách, u nás málo, ale hojná je na Sibíri. Ryšavec obsahuje veľa aktívnych látok, polysacharidy, kyselinu čagovú, steroidy, melanin, betaglukany, mangan, meď, draslík, a iné.

  Pôvodne: 17,95 €
  Ušetríte: 2 € (–11 %)

  15,95 €
 • shiitake 100ks NF017
  Shiitake 100ks
  Skladom Značka: Natural Pharm

  Huby Shii Take (Lentinus edodes) húževnatec jedlý, ktoré sú pre svoj vysoký obsah aminokyselín, vitamínov a minerálov nazývané tiež ako "kráľovnej húb". Shiitake sa už celé stáročia teší veľkej obľube, a to najmä v Číne a Japonsku.

  Pôvodne: 15,95 €
  Ušetríte: 3 € (–19 %)

  12,95 €

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: